10 znaków, że ktoś musi oczyścić pasożyty

11 Cze by zin

10 znaków, że ktoś musi oczyścić pasożyty

Dzielimy ten świat z niezliczonymi stworzeniami, z których wiele jest mikroskopijnych. Czy wiesz, że niektóre z tych małych owadów i robaków również dzielą twoje ciało? Skąd wiesz, czy masz inwazję pasożytów na organizm? Czy może nawet potrzebować pasożyta do czyszczenia?

To otrzeźwiające zrozumienie, że twoje ciało nie jest całkowicie Twoje. Według artykułu opublikowanego przez Clinical Microbiology Reviews jesteś wirtualną kolekcją mikroskopijnej flory i fauny. Raport pokazuje, że przeciętni ludzie mogą zawierać do 300 gatunków pasożytniczych robaków i 70 gatunków pierwotniaków.

Przez tysiące lat ewolucji człowieka niektóre pochodziły od pierwotnych przodków, a inne od zwierząt. Nie wszystkie zarazki są pasożytami, co oznacza, że kradną krew i odżywianie z twojego systemu. Niektóre z tych małych organizmów są nieszkodliwe.

Twoje ciało zależy od mikroskopijnej flory specyficznej dla dobrego samopoczucia układu trawiennego, a także innych korzyści. Jednak pasożyty wewnętrzne mogą powodować choroby i inne stany, jeśli nie są leczone.

DZIESIĘĆ ZNAKÓW, ŻE MOŻESZ MIEĆ PASOŻYTY WEWNĘTRZNE

Nikt nie lubi myśleć, że ma małe stworzenia, które sieją spustoszenie w jego ciele. Pasożytnicze szkodniki mogą być małe, ale często mają wizytówki, gdy osiedlają się w jelitach. Oto dziesięć znaków, że możesz mieć pasożyty wewnętrzne, które uzasadniałyby dobre oczyszczenie pasożytów:

1.niedokrwistość
Chociaż wampiry mogą być demonami horroru, maleńcy krwiopijcy natury są rzeczywistością. Niektóre gatunki pasożytnicze gryzą wyściółkę swojego układu trawiennego, aby popijać krew podtrzymującą życie. Po pewnym czasie może rozwinąć się niedokrwistość z niedoboru żelaza.

2. ZMIANY APETYTU
Możesz usłyszeć, jak kobiety w ciąży mówią, że jedzą dla dwojga. Co jeśli masz pasożyty wewnętrzne i jesz tysiące? W artykule opublikowanym przez Mayo Clinic stwierdzono, że tylko dwa tasiemce w jelitach mogą być problematyczne.

Te obrzydliwe szkodniki przyklejają się do wyściółki jelit i kradną niektóre składniki odżywcze, które są dla ciebie odpowiednie. Ponieważ musisz się dzielić, nie możesz czuć się pełny po jedzeniu i możesz odczuwać niezwykły głód. Możesz również rozwinąć bolesny obrzęk i gaz z powodu tasiemców i innych pasożytów.

3. NIEWYJAŚNIONE PROBLEMY TRAWIENNE
Czy wiesz, że inwazja pasożytnicza może naśladować inne problemy trawienne? Niektóre osoby, u których występuje gaz, wzdęcia, biegunka i zaparcia, mogą być błędnie zdiagnozowane z IBS lub innymi stanami. Wielu jest zaskoczonych, gdy dalsze testy pokazują, że mają pasożyty jelitowe, które można oczyścić za pomocą usuwania pasożytów.

4. ZGRZYTANIE ZĘBAMI
Czy zauważyłeś lub powiedziałeś swojemu śpiącemu partnerowi, że zgrzytasz zębami w nocy? Ten stan, zwany bruksizmem, jest zwykle spowodowany zaburzeniami snu i uogólnionym lękiem. Oba mogą być objawami pasożytów jelitowych i wydzielanych przez nie toksyn, które oddziałują z ich neuroprzekaźnikami.

5. NIETYPOWE WYPALENIE ZAWODOWE
Żonglowanie zadaniami związanymi z opieką nad rodziną, karierą i innymi obowiązkami społecznymi wystarczy, abyś był wyczerpany. Możesz jednak ocenić, czy twoje zmęczenie jest gorsze niż zwykle. Jeśli jesteś niedożywiony i masz niedokrwistość z powodu pasożytów jelitowych, zmęczenie, letarg i depresja są częste.

6. HISTORIA ZATRUCIA POKARMOWEGO
Jeśli kiedykolwiek doświadczyłeś epizodu zatrucia pokarmowego, znasz koszmar trawienny, który tworzy. Czasami atak z przeszłości może sprawić, że będziesz bardziej podatny na pasożyty w przewodzie pokarmowym. Jeśli czujesz, że twój układ trawienny przeszedł chroniczne zmiany, pomocne może być oczyszczenie pasożytów.

7. BÓL MIĘŚNI I STAWÓW
Walcząc z inwazją pasożytów jelitowych, pamiętaj, że szkodniki te podróżują do woli. Kiedy nudzą się chodzeniem w jelitach, mogą również migrować do najbliższych mięśni i stawów. Wydzielane przez nie toksyny mogą prowadzić do bólu stawów i mięśni.

8. ZAKŁÓCONY SEN
Jeśli nie masz dość snu, całe twoje ciało płaci cenę. Czujesz się zepsuty, leniwy i chroniczny mgły mózgowej. Czasami problemem jest niezdiagnozowany stan pasożytów wewnętrznych. Zakłócają sen z problemami trawiennymi, swędzeniem i niewyjaśnionymi bólami i bólami ciała.

9. PROBLEMY TRAWIENNE PODCZAS PODRÓŻY
Słyszałeś wieloletnie ostrzeżenie podczas podróży, nie pij wody. Nie jest niczym niezwykłym podróżowanie poza granice kraju i zarażanie pasożytami jelitowymi z wody, żywności i gleby. Ważne jest, aby rozważyć usunięcie pasożytów po przebywaniu poza krajem przez dłuższy czas.

10. WARUNKI SKÓRNE
Zarówno pasożyty wewnętrzne, jak i zewnętrzne mogą powodować wiele chorób skóry. Niektóre osoby doświadczają niewyjaśnionej pokrzywki, wysypki, zapalenia skóry, wyprysku lub silnego swędzenia. Szkodniki te mogą atakować poduszki, prześcieradła i materace, aby przeskoczyć kogoś innego.

PIĘĆ ZDROWYCH PRODUKTÓW DO USUWANIA PASOŻYTÓW

Matka Natura oferuje kilka sposobów na pozbycie się pasożytów jelitowych. Wiele ziół i całych pokarmów zawiera naturalne związki, które eliminują pasożyty i zapobiegają inwazji systemu. Oto kilka zdrowych i smacznych ofert.

Byzin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *