Kategoria: Econciencia

Aromatyczna sól różana do kuchni i łazienki

Zwróć uwagę na ten prosty preparat, aby skorzystać z płatków róży w ogrodzie. Może to być doskonały prezent dla tych stron, coś naturalnego, wykonane rękami i ekonomiczne; również możliwe przedsięwzięcie, ponieważ z różnych składników będzie można osiągnąć różne aromaty i funkcje tych…Read More »

Dobrostan: chodzenie boso po trawie

Kiedy ostatni raz zdjąłeś buty i rozkoszowałeś się uczuciem ziemi pod stopami? Czy to był jakiś czas? Może się wydawać, że trudno w to uwierzyć, ale ten prosty przyjemny akt może dać twojemu zdrowiu bardzo potrzebny impuls. Chodzenie boso po trawie lub…Read More »

Jak gotować z wodorostami

Wodorosty już zajmuje miejsce w diecie naturystów i są łatwe do znalezienia w rozciętych sklepach ze zdrową żywnością. Najbardziej znane odmiany to między innymi wakame, nori, spaghetti morskie, arame, kombu, alaria, hiziki lub agar-agar. Wprowadzają oryginalną konsystencję i smak do posiłków, a…Read More »

Curry ze słodkich ziemniaków, ciecierzyca i szpinak

Jest to łatwe i niedrogie danie. Do curry można dodać posiekany kalafior, paprykę czerwoną lub bakłażan przed słodkimi ziemniakami; dodać ugotowany kurczak pokruszony z pomidorami; dodać surowe krewetki lub kawałki białej ryby 5 minut przed końcem czasu gotowania; lub podawać na płaskim…Read More »

Wegańskie Boże Narodzenie słodki chleb

Sweet Bread to tradycyjny świąteczny słodki stół, zwany również panettone lub chleb wielkanocny w innych częściach świata. Dziś dzielimy się przepisem na ten chleb, wegański. W każdym miejscu jest on ażeby przygotowywał inaczej, znajdziemy europejskie i łacińskie przepisy, które mają jako wspólne…Read More »

Pasztet grzybów

Pasztet grzybowy to pyszna opcja innowacji przy stole tych festiwali. Można go również dostosować do menu wegetariańskiego. Pasztet grzybowy może być stosowany w nadzieniach, kanapkach, opatrunkach i wszystkiego, co myślisz, aby dodać oryginalny akcent do posiłków. Jest łatwy w przygotowaniu i można…Read More »

10 sposobów na zmniejszenie bólu szyi i barku w domu

Każdy doświadcza bólu szyi i barku od czasu do czasu. Stres, brak ruchu i słaba postawa sumują się, pozostawiając cię ze sztywnymi, napiętymi mięśniami. Na szczęście w domu są rzeczy, które możesz zrobić, aby zmniejszyć dyskomfort. Sprawdź tę listę dziesięciu prostych rzeczy,…Read More »

Ciasto z dyni i czekolady brilée

Jest to bez wątpienia najlepszy przepis na ciasto z dyni. To nie jest zbyt skomplikowane do zrobienia i to jest pyszne. Czekolada w tym trzywarstwowym torcie służy jako smaczna bariera między nadzieniem a skórką, pomagając utrzymać ciasto chrupiące. Składniki 50g kakao w…Read More »