By | 19 kwietnia, 2021

Pandemia umieścić paszy w środku stoków. Teraz wiemy, że w przeważającej części, okrucieństwo, z jakim Covid-19 zaatakował Meksyk, wynika z tego, jak bardzo nasze ciała są dotknięte złą dietą dziesięcioleci.

W Meksyku, Ekwadorze, Chile, Urugwaju czy Argentynie są zdesperowani i często nieudane próby instytucjonalne mające na celu ograniczenie konsumpcji szkodliwych jadalnych z etykietami. Ale nie ma planowania, aby zastąpić natychmiastowe kalorie, strasznej jakości, że pracownicy nabyć, aby mieć energię i zakończyć dzień. Powrót do domu do jedzenia to luksus, na który prawie nikt nie może sobie pozwolić.

Pomoc żywnościowa dla krajów Afryki i Ameryki Środkowej jest w wielu przypadkach import super fumigacji zbóż, być może transgenicznych, przywiezionych z kto wie, co oddalenie, gdzie zostały zebrane, dla kto wie, w jakim celu … paliwa? Pasza?

Natomiast kraje, w których kapitalizm stara się wymyślać nowe konsumpcjonizmy(części Stanów Zjednoczonych, Skandynawii lub najbogatszej Europy) istnieje menu trendów żywnościowych, które nigdy nie byłyby wyobrażane przez tych, którzy dążą do codziennego przetrwania i którzy muszą dołączyć to, co się przez nie dzieje lub do czego docierają ich wydatki. Na przykład…

Diety wikingów i neolitu: są to schematy, które promują jedzenie tylko korzeni lub pastwisk. Jeśli jest to mięso lub warzywa, nic, co jest gotowane w temperaturze większej niż 30 stopni. Warto również wyjść do gęstego lasu, aby zbierać owoce i grzyby, aby pożerać je bez żadnego przygotowania.

Spożycie czystego mięsa, na bazie białek roślinnych. Służy to zmniejszeniu rosnącego popytu na kawałki i sery, ponieważ pierdzi krowy znacznie zanieczyszczają atmosferę i ogrzewają planetę. Są już hamburgery z ekstraktów sojowych i glutenowych oraz mięso z komórek macierzystych wołowiny i ryb.

Posty, które promują przeplatanie normalnych dni posiłków z dniami tylko wody, lub tylko mięso; lub pić jeden rodzaj soku przez dwa tygodnie (jeśli jest to jakieś rzadkie owoce, lepiej), lub przyzwyczaić się do jedzenia co 24 godziny. To, co było dawniej znane jako anoreksja i bulimia, jest obecnie uważane za bardzo „eleganckie” między kalifornijskimi przedsiębiorcami a influencerami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *