Mini turbina wiatrowa, która zasila cały dom energią elektryczną w cenie iphone ' a

10 Cze by zin

Mini turbina wiatrowa, która zasila cały dom energią elektryczną w cenie iphone ' a

Model turbiny wiatrowej, zdolny do wytwarzania do 5 kWh energii elektrycznej dziennie, mierzy około 3 metrów i może dostarczyć całą energię do domu w tej samej cenie co smartfon: USA 899, a w zależności od kraju, średnio koszty zwracają się w ciągu dwóch do trzech lat użytkowania.

Indyjski startup, który opracował tę technologię, to Avant Garde Innovations i dąży do generowania czystej energii elektrycznej po możliwej cenie dla milionów ludzi, którzy obecnie nie mają dostępu do konwencjonalnej energii sieciowej.

Zalety i dane dotyczące dostępnej turbiny wiatrowej
Żywotność tej małej znanej turbiny wynosi do 20 lat i działa dzięki przepływowi powietrza z otoczenia o dużej wydajności, chociaż jest to nieco spowodowane panującym klimatem.

Sam startup wśród swoich zaleceń dotyczących użytkowania wymienia takie czynniki, jak miejsce, w którym zostanie zainstalowany, a także dane dotyczące gęstości wiatru w okolicy i warunków glebowych, do których pójdą jego kotwice.

Aby osiągnąć idealną wydajność 5 kWh mocy dziennie, turbina musi uzyskać co najmniej 5,5 m / s.pomimo tych ograniczeń AVATAR jest zrównoważoną technologią, która była rewolucją w kraju ze względu na koszty i zasięg miejsc, w których inne technologie nie docierają.

Mówimy o wdrożonym projekcie, zrównoważonym modelu i turbinie wiatrowej, która może zmienić koncepcję zużycia energii elektrycznej, którą znamy obecnie. Powody, dla których ten obiecujący startup zdobył wiele nagród w Indiach, uważany za jedną z najlepszych inicjatyw w zakresie czystej energii.

To wideo samego startupu, które szczegółowo opisuje wszystkie zalety tej czystej, odnawialnej i niedrogiej energii.

Byzin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *