Kategoria: Na zdrówko

Zaburzenia związane z Internetem

Co powoduje uzależnienie od Internetu? Jakie są objawy? Czy to naprawdę uzależnienie? Odpowiadamy na te i inne pytania. Jakość życia jest dość starą koncepcją, która sięga przynajmniej klasycznego filozofa Arystotelesa, choć z pewnością polimath Arystotelesa zrównała koncepcję dobrego życia lub dobrze wykonywać…Read More »

5 roślin z mocą poprawy nastroju… i zdrowia

Posiadanie roślin w domu przynosi korzyści na wiele sposobów. Dla miłośników pielęgnacji roślin, po prostu będąc w swoim towarzystwie i jest w stanie docenić jego piękno jest źródłem dobrego humoru. Ale, patrz poniżej niektóre rośliny, które pomagają bardziej szczegółowo w utrzymaniu jakości…Read More »

Top 10 sposobów, aby utrzymać zdrowe płuca

Ponad 3 miliony ludzi na całym świecie umiera każdego roku z powodu problemów związanych z płucami, takich jak POChP i raka, a 235 milionów ludzi cierpi na astmę, stan, który blokuje drogi oddechowe i utrudnia oddychanie. Przy tak dużej liczbie osób cierpiących…Read More »

Jak uniknąć zgagi i 5 sposobów, aby to naprawić

Zgaga jest powszechnym problemem, który dotyka setki milionów ludzi na całym świecie. Jest to wynik refluksu kwasu, który jest problemem, który polega na kwas żołądkowy jest wepchnięty do przełyku. Zgaga jest bardzo niewygodne i wywołuje pieczenie w okolicy klatki piersiowej. Ci, którzy…Read More »