Kategoria: Paszy

Top 10 Korzyści zdrowotne wynikające z zielonych koktajli

Zielone koktajle są doskonałym i pożywnym substytutem posiłków, a także doskonałą przekąską. Jego zawartość roślin zapewnia wiele niezbędnych witamin i minerałów, zapewniając zdrowy styl życia. Oto nasza lista 10 najlepszych korzyści zdrowotnych zielonych koktajli: Promowanie świadomości zdrowotnej: Mogą one zwiększyć swoją podróż…Read More »

Jedzenie, karmienie lub etykietowanie

Pandemia umieścić paszy w środku stoków. Teraz wiemy, że w przeważającej części, okrucieństwo, z jakim Covid-19 zaatakował Meksyk, wynika z tego, jak bardzo nasze ciała są dotknięte złą dietą dziesięcioleci. W Meksyku, Ekwadorze, Chile, Urugwaju czy Argentynie są zdesperowani i często nieudane…Read More »

Co to jest odstawienie odsadzania dziecka (BLW) w karmieniu niemowląt?

Odstawienie odsadzone przez dziecko (BLW) jest wyrażeniem, które oznacza, że „dziecko kieruje lub przeprowadza odstawienie odsadzenia” i nadaje nazwę metodzie lub planowi żywieniowemu znanemu jako „karmienie samoregulowane przez dziecko” lub „karmienie uzupełniające skierowane przez dziecko” i polega na dawaniu preparatów dla dzieci,…Read More »

Palmitos? Nie, dziękuję…

Uroczystości przybywają i na półkuli południowej w upale, zimne potrawy są zwykle spożywane. Wśród najbardziej tradycyjnych receptur jest palmito bardzo cenione za smak i teksturę z sosem golfowym, ale to, czego wielu nie wie, to to, że gdy jest spożywany, poważnie szkodzi…Read More »

Kwiaty całoroczne dla sadu

Aby osiągnąć zdrowy ogród bez użycia chemikaliów, można odwołać się do niektórych praktyk agroekologicznych, takich jak łączenie różnych roślin: kwiaty, aromaty, warzywa i drzewa owocowe. Rośliny aromatyczne i lecznicze zwiększają różnorodność biologiczną ogrodu, dokonując go do naturalnej równowagi, gdzie warzywa, kwiaty, zioła…Read More »