Who i historia koronawirusa

9 Cze by zin

Who i historia koronawirusa

Następnie będą musieli wyjaśnić-w szkołach, w parkach, na zewnątrz, w bąbelkach-że wirus nie spadł z nieba, nie przeszedł tutaj i nie spadł, nie wyciekł z laboratorium i nie wydmuchał z Ameryki lub odwrotnie.

Koronawirus, pandemia, która się nie poddaje, śmiertelne stworzenie, które zmusza dzieciństwo do brody i odwołuje imprezę, ma zwierzęce źródło, które wskoczyło na ludzi z powodu absolutnej odpowiedzialności samych ludzi. Zostało to ogłoszone przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) po roku i gwałtownym szczycie luźnego koronawirusa na świecie. Po 128 milionach infekcji i trzech milionach zgonów.

W 2012 roku, już dziewięć lat temu, David Kuamman-autor i pisarz naukowy-opublikował Spillover. Ani Kryształowa kula, ani wymazywanie kawy nie sugerowały, że wirus odzwierzęcy spowodowałby wielką pandemię. Wirus wydostanie się z dzikiego zwierzęcia – nawet ześlizgnął się, że będzie to nietoperz – i że człowiek prawdopodobnie zetknie się z nim na rynku Chińskim. Kammen nie jest prorokiem. Jest śledczym. A jeśli wiedział, co się stanie, będzie musiał wyjaśnić dzieciom, które marzą o przyszłości, że siły świata również to wiedziały.

„Handel dziką przyrodą w Chinach jest najbardziej prawdopodobną drogą, w której covidarum-19 mógł rozprzestrzeniać się z pierwotnego źródła zwierzęcego, być może nietoperzy, na ludzi, według jednego z autorów długo oczekiwanego raportu Światowej Organizacji Zdrowia na temat pochodzenia wirusa”. Kronika brzmi, jakby została napisana przez Kammena w 2012 roku. Ale wczoraj napisała ją who.

Opowieść o koronawirusie
Spillover oznacza wyciek. I chodzi o ” Czas, w którym jakiś wirus lub inna choroba przechodzi od swojego nieludzkiego gospodarza do pierwszego ludzkiego gospodarza. Tak więc pierwszy ludzki gospodarz jest jak pacjent zerowy. A choroby, które to robią, nazywane są chorobami odzwierzęcymi. Rozprzestrzenianie się następuje, gdy odzwierzęca przechodzi ze zbiornika, w którym żyje stale i dyskretnie, nie powodując choroby, zwykle u jakiegoś nieludzkiego zwierzęcia. Kiedy przechodzisz od tego nieludzkiego zwierzęcia do swojej pierwszej ludzkiej ofiary, dochodzi do przepełnienia” – opisuje Kwammen.

Liczne gatunki zwierząt żyjące w różnych ekosystemach cenią swoje unikalne formy wirusów. I jest ich wiele. Bardzo dużo. Kiedy ludzie zakłócają ekosystemy, atakują je, majstrują przy buldożerach i piłach, ścinają drzewa, odkrywają Dzikie zwierzęta i łapią je na sprzedaż, jest to mutacja natury, która ostatecznie uwalnia wirusy, które żyły spokojnie, z dala od ludzkości. Następnie znajdują nowe schronienie w ciele innym niż zwierzęce, a konsekwencje są nieprzewidywalne. Ponieważ nie chodzi o wiek XIX, kiedy komunikacja niektórych narodów z innymi była bardzo trudna. Obecnie prawie 8 000 milionów ludzi zamieszkujących świat bierze samoloty, transportuje i przynosi żywność i materiały wszelkiego rodzaju oraz rozprzestrzenia wirusa z nieubłaganą łatwością.

Właśnie dlatego wirusy są tak złożone i tak rozlewają się, aby wykorzystać koncepcję Quammen. I rozprzestrzeniają się i zabijają na całej planecie. Właśnie dlatego pandemie, zapowiadają, będą się powtarzać niemal nieubłaganie.

Problem chorób odzwierzęcych polega na tym, że nie można ich wykorzenić, chyba że globalne istnienie wszystkich zwierząt, które je przenoszą, zostanie zabite. Czy to nietoperze? Prawdopodobnie. Ale koronawirusy nie skończą się, ponieważ nietoperze stanowią 25% gatunków zwierząt na ziemi, są niezbędne, żyją długo,a jaskinia może mieć nawet 60 tysięcy, mówi Kuammen w Il Manifesto, odtworzonym przez magazyn Mu. Kluczem jest nie przeszkadzać im. Pozwól im żyć w jaskiniach z koronawirusami i szanuj ich różnorodność. W rzeczywistości nie wchodź do dzikich lasów z buldożerami, aby zdemontować i pobudzić wirusy, które śpią spokojnie w swoim środowisku.

Badania who dochodzą do tego wniosku ponad rok po pojawieniu się covid19 i dziewięć lat po Quammen, który nie ma jasnowidzenia Zuckerberga ani Billa Gatesa. Who oczerniana przez Waszyngton i Pekin bez większego zaufania do ich zaufania. Jest to odpowiedzialne za globalizację tego, czy glifosat jest rakotwórczy, gdy mieszkańcy obszarów fumigowanych są tego świadomi. Jak Kvammen wiedział prawie dziesięć lat temu, pandemia odzwierzęca nadchodzi jako forma reakcji zniszczonej natury.

Teraz, gdy nowy prezydent Stanów Zjednoczonych zdecydował, że szczepionki są przeznaczone dla wszystkich Amerykanów, a biedne kraje stoją w kolejce, ponieważ okruchy z ich bankietu są posypane, teraz, gdy Biden udowodnił, że prezydenci imperium nie mają różnorodności, musimy powiedzieć dzieciom Świata, aby nie wierzyły w nic, gdy mówią o wyciekach laboratoryjnych lub bombach chemicznych od Xi Jinpinga do Trumpa. To oni sami, równie okrutne twarze światowego kapitalizmu, są odpowiedzialni za inwazję na wnętrzności natury. Gdzie wirusy śpią spokojnie.

Byzin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *